تجلیل از مادران محله فاطمیه توسط خانه‌ احسان چغادک

تجلیل از مادران محله فاطمیه توسط خانه‌ احسان چغادک به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها خانه احسان چغادک با همکاری مجموعه های فرهنگی محله هیات الزهرا س و قرارگاه جهادی شهید برونسی اقدام به برگزاری جشن بزرگ ولادت حضرت زهرا س در مسجد حضرت فاطمه زهرا نمود . این جشن که با حضور جمعی از خانواده های فعال در مسجد حضرت زهرا برنامه ریزی وبرگزار گردید از تعداد ۵۰ مادر به مناسبت روز مادر تقدیر و تجلیل بعمل آمد. از حاشیه های این مراسم می توان به ارائه و معرفی دوره های آموزشی خانه احسان به حاضرین در مراسم اشاره کرد .مقاله اصلی

درباره‌ی سید حسین موسوی

سید حسین موسوی یک جوان فعال در امور اجتماعی است که در حوزه های مختلف مطالعه دارد و سعی میکند با گفتگو و یادگیری از متخصصین و نخبگان، مسائل اجتماعی را پیگیری نماید. موسوی در سال 1400 به عنوان جوان سرآمد شهرستان شاهرود در حوزه جوان فعال اجتماعی انتخاب شد.

همچنین ببینید

رایزنان جوان انقلابی عملکرد مطلوبی دارند

اعضای گروه «سه‌خط» (جمعی از هنرمندان، پژوهشگران، فعالان رسانه و فرهنگ که با محوریت آرمان فلسطین گردآمده‌اند و به‌صورت خودجوش و مردمی در محافل مختلف با تمرکز براندیشه مقاومت رویداد خلق می‌کنند) امروز سه‌شنبه (۲۴ بهمن) با محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل این وزارتخانه دیدار و گفت‌وگو کردند.