خبرگزاری میزان

رژه اقتدار شناور‌های نیروی دریایی سپاه در مرز آستارا

رزمایش و رژه اقتدار شناوری مردمی بسیج دریایی و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعد از ظهر پنج شنبه (۲۴ فروردین ۱۴۰۲) در دریای خزر و مرز دریایی آستارا در شمال غربی استان گیلان و با حضور ۱۵۰ فروند شناور سبک و نیمه سنگین نظامی و همچنین شناور‌های بسیج مردمی مزین به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین پرچم فلسطین در حمایت از انتفاضه مردم فلسطین برگزار شد. در این رزمایش دریایی و رژه مردمی بسیج و نیروی دریایی سپاه که به منظور دفاع از مظلومیت مردم فلسطین و محکومیت جنایات ددمنشانه و ظالمانه رژیم صهیونیستی، همزمان با برخی بنادر مشخص شده سراسر جهان در سواحل شمالی و جنوبی کشورمان برگزار شد، نیرو‌های مرزبانی و همچنین نیروی دریایی ارتش حضور داشتند.مقاله اصلی

درباره‌ی سید حسین موسوی

سید حسین موسوی یک جوان فعال در امور اجتماعی است که در حوزه های مختلف مطالعه دارد و سعی میکند با گفتگو و یادگیری از متخصصین و نخبگان، مسائل اجتماعی را پیگیری نماید. موسوی در سال 1400 به عنوان جوان سرآمد شهرستان شاهرود در حوزه جوان فعال اجتماعی انتخاب شد.

همچنین ببینید

سایت خبری عصر ایران

شب یلدا و چهارشنبه‌سوری/ نامۀ 50 «سمن» به رییس جمهوری: آیین‌های باستانی با نام درست و تاریخی ثبت شود/ نه یک کلمه زیاد نه یک کلمه کم!

در پی نام‌گذاری دو آیین ملی و کهن ایرانی (‌شب یلدا و چهارشنبه سوری) با …